Hubnutí

Nejúčinnější přípravky na hubnutí

Kdo by nechtěl mít krásnou štíhlou postavu bez špíčků a faldíků. Jenže kdo má v dnešní uspěchané době čas na trápení těla třikrát týdně v posilovně? Už dlouhá léta jsou k dostání nejrůznější přípravky na hubnutí. Mnohé z nich nepůsobí vůbec, nebo pouze po velice krátkou dobu s postupným jojo efektem. Některé vám mohou dokonce způsobit zdravotní obtíže. V tomto článku se podíváme blíže na v současné době nejkvalitnější a nejoblíbenější přípravky na hubnutí, které na rozdíl od oněch pochybných preparátů fungují.

Bellasin

Přípravek Bellasin byl speciálně vyvinut pro ženy od čtyřiceti let. Jedná se o tablety ryze přírodního původu. Bellasin aktivně pomáhá redukovat tělesnou hmotnost, účinně omezuje zvyšování tělesného tuku, pozitivně působí na celkové zdraví ženy. Bellasin optimálně působí na tělesný metabolismus a stimuluje oběhový systém. Nezanedbatelnou výhodou Bellasinu je jeho schopnost navrátit vám psychickou pohodu, což je velmi důležité. Díky tabletě Bellasin můžete být štíhlá a vitální i po čtyřicítce.

Lipoxal Direct

Mezi nové přípravky na hubnutí patří Lipoxal. Jak je u kvalitních prostředků na hubnutí zvykem, i tento je vyroben z přírodních zdrojů. Čím se Lipoxal odlišuje od ostatních zeštíhlujících přípravků? Především je to schopností působit přesně v místech, ve kterých se ukládají přebytečné tukové zásoby. S pomocí Lipoxalu se můžete zbavit podkožního tuku na stehnech, bocích, bříšku, hýždích a na pažích. Lipoxal se skvěle hodí jako doplněk k dalším přípravkům na hubnutí a k nízkokalorickým dietám.

Škála působení Lipoxalu Direct je široká. Jednak zvyšuje výdej tělesného tepla, zrychluje metabolismus, druhak podporuje snižování cholesterolu a pocitu hladu. Lipoxal také dodává energii a vitalitu. Chrání organismus a zvyšuje imunitu. Lipoxal má antioxidační účinky a chrání tak tělo před působením volných radikálů. Vzhledem k tomu, že se jedná o naprostou novinku, obsahuje Lipoxal v současné době nejúčinnější látky.

Bioaktivní C.L.A. 1000 Booster

Třetím produktem na hubnutí v tomto článku je přípravek s delším názvem – Bioaktivní C.L.A. 1000 Booster. Tento přípravek působí proti činnosti našeho těla, kdy se při nedostatku energie nejdříve odbourávají svaly a až poté tukové zásoby. Látky obsažené v C.L.A. Booster pomáhají blokovat ukládání tuku a odbourávat jej dříve než svalovou hmotu. Co je na CLA zajímavé především je fakt, že zabraňuje jo-jo efektu a je významnou součástí každé redukční diety. To z Bioaktivního C.L.A. Boosteru činí favorita mezi přípravky na hubnutí. Navíc díky extraktu ze zeleného čaje významně podporuje metabolismus. Základní látkou je CLA (konjugovaná kyselina linolová). CLA odbourává tuky odplavením do krevního řečiště a do svalů, kde se spalují. CLA podporuje tvorbu svalové hmoty a celkové zpevnění postavy. Při aktivním pohybu tento účinek značně zesílíte. Stačí několikrát týdně rychlá chůze nebo cvičení doma.

ORLISTAT

je antiobezitikum vyzkoušené více než 8 miliony pacientů a v současnosti je to jeden z vysoce účinných léků na obezitu, který je na trhu. Redukce tuku Orlistat je inhibitor střevní lipázy – inhibuje část účinku enzymů trávících tuky. Redukce hmotnosti zde dosahujeme sníženým vstřebáváním tuků ze střeva a to asi o 25 % při dávce 60 mg, a tím ke snížení energetického obsahu jídla cca 600 kJ/den. Výukový lék Pokud není dodržována dieta se sníženým obsahem tuku, mohou mít pacienti průjem a bolesti břicha. V tomto směru působí „ jako výukový lék“. Pokud je však dieta se sníženým příjmem tuků dodržována jsou tyto nežádoucí účinky redukovány.

Při užívání preparátů na hubnutí je důležité si uvědomit, že pouhé hltání tablet mnohdy nestačí. Je nutný alespoň minimální pohyb (rychlá chůze, rotoped, skákání přes švihadlo, plavání). Důležitá je i celková strava.Mnohdy velice podceňovaným, ale patrně nejdůležitějším, hlediskem je rozvržení stravy během dne. Neomezujte se v jídle, ale naopak jezte častěji, ale v menších dávkách. Nikdy nehladovte déle než 3 hodiny a poté se nepřejídejte, takové jídlo jde pak okamžitě do tuků


Produkty přiřazené k této novince