AKCE NA DERMOKOSMETIKU- KVĚTEN: AVENE SUN 1+1 ZDARMA ,–200 Kč na každý kus Bioderma photoderm,CERAVE 2+1 zdarma

Vítejte na stránkách naší lékárny. Naší prioritou je pro nás Vaše zdraví, proto Vám nabízíme široký výběr léků, vitamínů i doplňků stravy. Navštivte naši lékárnu, kde najdete vše co potřebujete za výhodné ceny. Náš vysoce kvalifikovaný personál Vám ochotně poradí a navrhne alternativní léčbu Vašich problémů, poradí při výběru lékařské kosmetiky, s redukcí nadváhy. Nabízíme také široký výběr humánních léků a léčiv, vitamínů, minerálů, homeopatik, zdravotního materiálu a ortéz.

Lékárnu Belladonna v Ostravě -Svinově jsme otevřeli v roce 1995 a náš pacient (zákazník) je pro nás prioritou, dbáme na osobní přístup s maximální vstřícností, snažíme se poskytovat lékárenskou péči na nejvyšší možné úrovni ,aby byl zákazník vždy spokojen a rád se k nám opět vracel. V roce 2009 byla nutná rekonstrukce objektu lékárny a proto jsme otevřeli další pobočku v Ostravě -Hrabůvce - lékárnu Budoucnost.

lékárna foto

Lékárna Belladonna byla nově otevřena v roce 2012 u vlakového nádraží v Ostravě- Svinově , v blízkosti autobusových zastávek . Nově zrekonstruovaná budova má bezbariérový vchod, moderní výtah a v budově se nachází také ordinace praktického lékaře , knihovna,masáže a městská policie.

lékárna foto

Lékárna Bella -je e-shop lékárny Budoucnost Pro potřeby e-shopu máme několik tisíc položek skladem, zbytek zajišťujeme následující pracovní den. Nabízíme Vám širokou nabídku léků, vitamínů, doplňků stravy, či zdravotnického materiálu. Samozřejmostí je nabídka kosmetiky a produktů podporujících zdravý životní styl. U nás se nemusíte bát se na cokoliv zeptat. Náš ochotný personál Vám vždy odborně poradí a pomůže s výběrem. K zákazníkům přistupujeme individuálně a snažíme se řešit každý nejen zdravotní problém pro Vás co nejvhodnější cestou.

lékárna foto