AKCE NA DERMOKOSMETIKU- KVĚTEN: AVENE SUN 1+1 ZDARMA ,–200 Kč na každý kus Bioderma photoderm,CERAVE 2+1 zdarma

Vypadávání vlasů

Příčiny vypadávání vlasů

Vlasy jsou nedílnou součástí každého lidského těla. Porost, který se tyčí na naší hlavně a může nabývat nejrůznějších podob, ať už jde o zabarvení, délku, sílu nebo hustotu. A právě poslední zmiňovaná veličina může být poměrně zásadním problémem, který trápí převážně občany s častým vypadáváním vlasů.

Člověk je od přírody vybaven rozdílným počtem vlasů, které jsou omezeny určitou životností. I díky tomu se můžeme setkat se samovolným vypadáváním odumřelých vlasů, které jsou nahrazovány novými výrůstky, potažmo celými vlasy. Vypadávání vlasů však může být zapříčiněno i jinými procesy, jako je jejich česání nebo mytí. Při této činnosti může vypadnout až trojnásobek tohoto porostu, tedy nikoliv každodenních cca sto kusů, ale až tři sta.

Mnozí z nás se však setkávají s daleko rozsáhlejším padáním vlasů, které nesouvisí s výše zmíněnými běžnými procesy. Jsou to lidé, kterým vlasy padají v daleko větší míře a v nejrůznějších fázích, respektive letech života.

Příčiny:

1.Vypadávání vlasů dědičné, tedy vrozené

2.Vypadávání vlasů na základě různých aspektů – pozvolné a průběžné

3.Fyzické příčiny

4.Vliv kosmetických přípravků.

5.Zdravotní problémy

I proti těmto obtížím lze však efektivním způsobem bojovat, ať už je to pozvolným odstraněním výše zmíněných problémů nebo aplikováním nejrůznějších přírodních preparátů, jež fungují jako nutriční doplňky běžné stravy.


Produkty přiřazené k této novince